V síti prodejen Žabka nově nakoupíte i léky

Maloobchodní síť prodejen Žabka do svého sortimentu zařadila i volně prodejná léčiva. K dostání jsou např. ibalgin, paralen, kapky do očí či léky na bolest v krku. Postupně Žabka rozšiřuje i možnost on-line nákupů, které provozuje ve spolupráci s aplikací Bolt Food. Aktuálně je služba dostupná ve 39 prodejnách a na výběr je 750 položek.

V průběhu loňského roku pokračovala Žabka v expanzi a otevřela 17 nových prodejen. Zároveň představila několik novinek, které reagovaly na rostoucí zákaznické potřeby. Od dubna umožnila prostřednictvím aplikace Bolt Food nákup potravin on-line s doručením do 30 minut od objednání. Postupně rozšiřovala nabídku produktů, která nyní čítá 750 položek. Nyní službu provozuje 39 pražských obchodů, výrazně se tak rozšířila závozová oblast. Zájem o uvedenou službu neustále roste a týdně vyřídí stovky objednávek.

Léčiva k dispozici zákazníkům

Další, již zmíněnou novinkou pro zákazníky je zařazení sortimentu léčiv. „V současnosti máme 30 obchodů s lékárnou a na těch největších je v nabídce až 40 položek. Jedná se například o ibalgin, paralen, kapky do očí, léky na bolest v krku a vitamíny,“ vysvětluje Radim Lunda, generální manažer sítě obchodů Žabka. Díky velkému zájmu zákazníků se bude tato služba rozšiřovat i na další obchody. „Tento sortiment má velký potenciál například v našich vesnických obchodech, na místech, kde není žádná plnohodnotná lékárna,“ dodává Radim Lunda.

Síť prodejen Žabka

Síť prodejen Žabka je od dubna 2011 součástí skupiny Tesco v České republice. Obchody fungují ve formě franšízy a jsou provozovány nezávislými podnikateli. Prodejny s širokým výběrem produktů a služeb v kombinaci s dobrou polohou i dlouhou otevírací dobou (denně od 6 do 22 či 23 hodin a 363 dní v roce) patří mezi konkurenční výhody Žabky.

Zdroj: zboziaprodej.cz

Autor: ceny-zbozi.cz

Tags:

Ceny-Zbozi.cz
BUDEME RÁDI ZA VÁŠ NÁZOR

Napsat komentář

Ceny-Zbozi.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Porovnání
0